POWRÓT

v.3.0.0.2c
Zmiany:
Dodano opcję zestawiania przejść tak dla obrazków jak i tekstu.
UWAGA ! Musi być dodany chociaż jeden efekt dla przejść obrazków.
Zwiększono liczbę przejść dla obrazków.
Zestaw efektów w zewnętznym pliku *.js

Jest to wersja o nr. 3.0.0.0 (rozwojowa). Nazwa też może być myląca ,czy to się nadaje na baner ..?. Skrypty js od  jssor.com (MIT license)
Nie wszystko może działać jak należy czyli tak jakby się tego oczekiwało.
Może biesić się w kontekscie z innymi zawansowanymi pluginami (np.warstwy z animacją).Zestaw efektów przejść między obrazkami (w tej wersji jest ich więcej) jak i sposób wyświetlania tekstu można ,a nawet należy zestawić-dodanie przynajmniej 1 efektu w Efect Slider/Zestaw Efekty obowiązkowe ,jeżeli tego nie zrobimy obrazki nie będą się wyświetlały
Zawiera dwa zestawy ustawień dla tekstu umownie zwanymi orange i black (kolory oczywiście można pozmieniać).Aby tekst został dodany musi być oczywiście wprowadzony w oknie edycji.Aby był wyświetlany obrazek po wybraniu opcji "bricon" w polu description też musimy coś dodać (mozna .) bo o ile w builderze akceptuje spację to w programie już nie.Każdy tekst indywidualnie może mieć swoją pozycję i rozmiary tu proszę nie przesadzać (tekst pozycjonowany od lewuj i od góry) więc jeśli przesadzimy wyjdzie poza obszar i nie będzie widoczny.(to samo dotyczy obrazka bricon).
Obrazki dodajemy w..Obrazki,tam też wpisujemy tekst i ustawiamy jego pozycję,rozmiar oraz wybieramy pomiędzy orange lub black (nazwy umowne o czym pisałem pow.).Jeśli wybierzemy bricon będzie wyświetlany obrazek dodany w Jeden Obrazek ale w description proszę wpisać chociaż kropkę inaczej opcja nie będzie uwzględniona.
Zanim zaczniecie dodawać zawartość najlepiej by było przygotować sobie wcześniej obrazki o z góry założonych rozmiarach najlepiej takich samych lub podobnym stosunku boków .Plugin akceptuje format *.png i *.jpg. Rozmiary plugina ustawiamy takie jakie mamy obrazki jeśli ustawimy inny stosunek boków obrazki będą zniekształcone lecz jeśli mamy obrazki o wym. np. 600pxX300px i ustawimy rozmiar plugina 300pxX150px jest szansa że obrazki będą się wyświetlały poprawie. W drugą stronę może być podobnie.
Ustawienia w panelu banalnie proste i myślę że nie ma się co tu rozpisywać.
Można ustawić czas prezentacji obrazka,położenie przycisków oraz ilość "lini", a w sekcji dodyczącej tekstu niektóre jego atrybuty.W przeglądarce obrazki możemy przewijać za pomocą przycisków jak też "myszą" przez przeciągnięcie tak w pionie jak i w poziomie.

UWAGA-Opcja "1Zestaw On-Off" w "Efeect Slider" musi być ustawiona na "On" (zostanie być może wykorzystana w przyszłości do hurtowego dodania efektów w razie potrzeby bez mozolnego ustawiania zestawu).

Plugin z v 5 ExtBuilder-a testowany na wersji WWB 10.2 oraz WWB 9.4.5 - na starszej wersji może nie działać.
Plugin dostarczony "jak jest" za usterki wywołane działaniem pluga i konsekwencje jego użycia nie biorę odpowiedzialności.
Od tej pory wersje z ExtBuilder5 będą dla odróżnienia oznaczane 3.X.X.X (trójką z przodu)
Słonie Afrykańskie
.
Starożytne miasta.
Grafika Komputerowa-Krajobraz
Krajobraz wybrzeże morskie
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer nec odio. Praesent libero. Sed cursus ante dapibus diam. Sed nisi. Nulla quis sem at nibh elementum imperdiet. Duis sagittis ipsum. Praesent mauris. Fusce nec tellus sed augue semper porta. Mauris massa. Vestibulum lacinia arcu eget nulla. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Curabitur sodales ligula in libero.
.
Pellentesque nibh. Aenean quam. In scelerisque sem at dolor. Maecenas mattis. Sed convallis tristique sem. Proin ut ligula vel nunc egestas porttitor. Morbi lectus risus, iaculis vel, suscipit quis, luctus non, massa.
Curabitur tortor. Pellentesque nibh. Aenean quam. In scelerisque sem at dolor. Maecenas mattis.
WYSIWYG Web Builder