Wielopoziomowe menu do nawigacji, interakcja z użytkownikiem przy pomocy myszy i klawiatury z możliwością zastosowania jako menu kontekstowe na stronie.

Jedną z unikalnych cech WYSIWYG Web Builder jest wbudowane wsparcie dla jQuery i jQuery UI .
To sprawia, że jest to jeden z najbardziej state-of-the-art narzędzi dostępnych projektowanie stron internetowych już dziś!
W tym artykule będziemy Ci szybki przegląd dostępnych jQuery UI widgetów i jak można zmienić styl tych obiektów.
Wprowadzenie do Widżetów  jQuery UI

W menu w pasku narzędzi znajdziesz następujące widżety jQuery UI :

• jQuery Accordion
• jQuery AutoComplete
• jQuery Button
• jQuery DatePicker
• jQuery Dialog
• jQuery Menu
• jQuery Progressbar
• jQuery Slider
• jQuery Spinner
• jQuery Tabs
• jQuery Tooltip 
jQuery Dialog
Autouzupełnianie może zastąpić standardowe pole edycji. Umożliwia użytkownikom szybko znaleźć i wybrać z listy wstępnie ustawienie wartości podczas wypełnianiania polai, wpisz co najmniej 2 litery (np. au  lub wa )

Obiekt jQuery Accordion umożliwia wyświetlanie rozsuwanych paneli z zawartością do prezentowania informacji np. w przypadku ograniczonej ilości miejsca. 
jQuery Accordion
jQuery Auto Complete
jQuery Button
JQuery Przycisk zwiększa możliwości standardowego przycisku po najechaniu myszą przy użyciu aktywnego stylu.
Przycisk może być używany jako przycisk przesyłania w formularzu lub jako samodzielny przycisk do nawigacji.
jQuery Date Picker
JQuery DatePicker oferuje wyrafinowane i bogate w składniki UI do wprowadzania daty w formularzu.W przykładzie ustawiono lokalizację na polski, Mode na Overlay a format daty na DD, d MM, yy  pomimo tego nie otrzymamy tego co oczekiwalimy (np. Piątek, 10 Luty, 2017) przyczyną jest plik jquery.ui.datepicker-pl.js  dla polskiej lokalizacji. W tym przypadku otwórz go w Notepad i usuń linię 17 (dateFormat: 'dd.mm.yy',)
"Pływające" okno dialogowe które zawiera pasek tytułowy i treść (obrazki również może zawierać)
jQuery Menu
jQuery Progressbar
Pasek postępu zaprojektowany, aby wyświetlać w % np. Aktualny postęp dla jakiegoś procesu. Na przykład w ramach niestandardowego skryptu wysyłania lub może np.wyświetlić status ankiety online. Wartość paska postępu jest zwykle aktualizowany przez JavaScript.
jQuery Slider

Widget Suwak - reprezentuje wartość, która jest wybierana przez przeciągnięcie suwaka wzdłuż.
jQuery Spinner

Umożliwia np. zwiększenie rozmiaru czcionki podczas wprowadzania tekstu lub do wprowadzania wartości liczbowych przyciskami góra / dół oraz klawiszami strzałeki klawiatury.
jQuery Tabs
ZakładkI jQuery to pojedynczy obszar z zawartością i wieloma panelami. Użytkownik może kliknąć na zakładce, aby przełączać się między panelami.
jQuery Tooltips
Konfigurowalny system podpowiedzi, zastępując natywne podpowiedzi. Roltip obsługuje formatowanie tekstu i może być przypisany do dowolnego obiektu
jQuery UI Theme Manager

Można tworzyć własne motywy jQuery UI na stronie http://jqueryui.com/themeroller/ ale również we wbudowanym w Web Builder  menadżerze możesz modyfikować istniejące motywy lub tworzyć własne!
jQuery UI Theme

Widgety korzystają z motywów (theme) dla określenia ich wyglądu. Wszystkie widżety na stronie używają tego samego tematu. Temat ten może być wybrany we właściwościach strony.

Item 1

Przykładowa treść 1
Przykładowa treść 1

Item 2

Przykładowa treść 2
Przykładowa treść 2

Item 3

Przykładowa treść 3
Przykładowa treść 3
Przykładowa treść
Przykładowa treść 1
Przykładowa treść 1
Przykładowa treść 2
Przykładowa treść 2


na podstawie : http://www.wysiwygwebbuilder.com/jqueryui_widgets.html

Wyjście
---Home------Download------Zakup------Poradniki Online------Szablony------Wsparcie------Forum------Rozszerzenia------Manual------Rózne---
Copyright © 2017