Oprogramowanie które sprawia że tworzenie stron internetowych staje się przyjemością
Wprowadzenie do stosowania obiektów Blok
Kilka lat temu WYSIWYG Web Builder pojawił się jako proste narzędzie do budowania  stron w trybie przeciągnij i upuść, składał się tylko z kilku obiektów i narzędzi.
W miarę upływu czasu wiele obiektów i narzędzi zostało dodanych w oparciu o opinie i życzenia użytkowników. Ten typ podejścia i reagowanie na sugestie aktywnych użytkowników to bardzo  rozwiązanie ponieważ świetnie orientują się w aplikacji, a każde nowe narzędzie sprawia, że program jest coraz bardziej efektywny i praca jest bardziej wydajna. Jednak dla nowych użytkowników wszystkie te narzędzia ich mnogość może być z początku trochę przytłaczająca, ponieważ nie za bardzo orientują się i najczęstszy dylemat "od czego i jak zacząć?" W tym przypadku Bloki są więc jak najbardziej przydatne!
Stosując bloki można łatwo przeciągać i upuszczać predefiniowane grupy obiektów (takie jak nagłówki/stopki, bloki tekstowe, formularze) na stronę, dzięki czemu możemy przygotować podstawowy wstępny układ w ciągu kilku minut. Następnie  możemy zmienić układ dopracowując go w detalach, aby 'dzieło'.
Podgląd każdego bloku zostanie wyświetlony, aby pokazać, jak będzie wyglądał na stronie.
Aby wyświetlić lub ukryć Menedżera bloków, przejdź do Menu-> Widok-> Bloki.

Bloki są po prostu grupami standardowych obiektów WWB, które kiedyś kopiowałeś ze strony na stronę, teraz możesz w pełni dostosować zachowanie i wygląd takiej zawartości. Aplikacja wstępnie zawiera kilkanaście standardowych bloków, które pomogą Ci rozpocząć, ale można również tworzyć własne bloki (zapisując grupę obiektów jako "Bloki"), dzięki czemu można je ponownie wykorzystać na innych stronach lub w innych projektach.

Uwaga:
Większość bloków została zaprojektowana do wykorzystania jako część stron z układem siatki. Jednak niektóre bloki używają warstw o ​​pełnej szerokości, które mają początkowy rozmiar 970 pikseli. W przypadku korzystania z innej szerokości strony będziesz musiał zmienić rozmiar tych warstw (i zawartości).
Aby dodać blok do strony, po prostu przeciągnij go z menedżera bloków i upuść  do obszaru roboczego. Można też kliknąć dwukrotnie element, aby go dodać. Zauważ, że większość bloków używa układu na siatce , więc zostaną one wstawione do następnego wolnego wiersza na stronie.
Dodawanie bloku do strony
Można również tworzyć własne bloki. Aby utworzyć blok, zaznacz wszystkie obiekty, które mają być częścią bloku i wybierz polecenie "Zapisz jako blok" w menu. Możesz nawet tworzyć własne kategorie!
Tworzenie własnych bloków

W dziale "Dodatki bezpłatne" w witrynie można pobrać dodatkowe pakiety bloków.
http://www.wysiwygwebbuilder.com/free_extras.html
Pliki wbl w tych pakietach muszą zostać rozpakowane w folderze bloków w folderze systemu WYSIWYG Web Builder. Najszybszym sposobem dotarcia do tego folderu jest kliknięcie prawym przyciskiem myszy w menedżerze bloków i wybranie opcji " Otwórz lokalizację pliku" z menu kontekstowego.
Pamiętaj, że w kategoriach znajduje się kilka podkatalogów!
Pobieranie i instalowanie dodatkowych bloków
Po dodaniu nowych bloków należy użyć opcji " Odśwież" z menu kontekstowego, aby zaktualizować listę.

Aby usunąć blok z listy, użyj komendy ' Usuń blok' .
 
Free access
Wyjście
---Home------Download------Zakup------Poradniki Online------Szablony------Wsparcie------Forum------Rozszerzenia------Manual------Rózne---
Copyright © 2017