Oprogramowanie które sprawia że tworzenie stron internetowych staje się przyjemością
*
Anulowanie zakupu, zasady zwrotu płatności.

Oferowane do pobrania Produkt Pablo Software Solutions jest w pełni funkcjonalny, więc radzimy wypróbuj zanim zakupisz.
Dla twojej wygody zapewniamy bezpłatną 30-dniową wersję próbną  naszego oprogramowania,  abyś mógł spokojnie ocenić jego przydatność w rzeczywistym środowisku podczas pracy z programem.

W przypadku zakupu jednego z naszych produktów, po dokonaniu i weryfikacji płatności zostanie ona zatwierdzona, a na podany przez ciebie podczas transakcji adres e-mail zostanie wysłany do Ciebie klucz aktywacyjny niezbędny do odblokowania programu.
Gdy ta informacja zostanie wysłana do Ciebie a procedura aktywacji przeprowadzona, nie będzie można jej anulować ani cofnąć.
Musimy stosować takie zasady ponieważ nie ma możliwości, aby cofnąć/anulować i unieważnić procedurę aktywacji programu.

Zalecamy wiec, aby wszyscy użytkownicy pobrali, zainstalowali i przetestowali w pełni funkcjonalne wersje próbne przed dokonaniem zakupu.

Tylko w przypadku, gdy produkt nie zostanie dostarczony (w ciągu 24 godzin, lub produkt działa nadal w taki sam sposób jak w 30-dniowej wersji trial gdyż nie udaje się pomimo różnych przedsiewziętych prób aktywować programu) skłonni jesteśmy rozważyć uznanie za zasadną prośbę o zwrot płatności.

Jednakże po pomyślnej aktywacji oprogramowania nie będzie ono już kwalifikować się do refundacji.

Free access
Wyjście
---Home------Download------Zakup------Poradniki Online------Szablony------Wsparcie------Forum------Rozszerzenia------Manual------Rózne---
Copyright © 2017