Oprogramowanie które sprawia że tworzenie stron internetowych staje się przyjemością
jQuery
jQuery UI
Tabs (karty/zakładki)
- Nowa funkcja: karty mogą być częścią układu na siatce! (layout grid)
Accordion (akordeon)
jQuery Dialog
- Nowa funkcja: Dodano obsługę jQuery 3. Ta wersja zdaje się  być 'lżejsza' i szybsza.
- Ulepszenia: Uaktualniono do najnowszej wersji interfejs jQuery. Wszystkie skrypty interfejsu jQuery są łączone w jeden plik (jquery-ui.min.js zamiast jquery.ui.widget.min.js, jquery.ui.accordion.min.js, jquery.ui.effect.min.js itd. ). Zmniejsza to liczbę generowanych plików, co może przyspieszyć ładowanie stron.

Wszystkie skrypty wewnętrzne zostały zaktualizowane. Jeśli masz niestandardowe motywy, musisz je uaktualnić i upewnić się, że działają z nową wersją.
- Nowa funkcja: dodano nowy motyw jQuery UI 'base':
- Nowa funkcja: Dodano możliwość dostosowywania kolorów widgetów jQuery UI (abs, Accordion, Dialog, Slider, Date Picker etc) Niezależnie od motywu jQuery UI. Ustaw 'Użyj jQuery UI Theme' na false, aby kontrolować kolory poszczególnych widgetów.
- Nowa funkcja: Dodano obsługę  Bootstrap Tabs. Spowoduje to użycie skryptu zakładki Bootstrap zamiast jQuery UI Tabs. w wyniku czego zmniejszy się ilość wygenerowanego kodu ponieważ nie będzie to już zależne od frameworka jQuery UI.
- Nowa funkcja: Dodano tryb 'floating' do kart. Gdy ta opcja jest włączona obiekty wewnątrz zakładek są płynne czyli ich pozycja jest zmienna zamiast stałej. Jest to zalecane dla elastycznych układów z użyciem 'układu na siatce' (layout grids)
- Nowa funkcja: Akordeon moż być teraz częścią "układu na siatce"! (layout grids)
- Nowa funkcja: dodano możliwość wyrównywania (align) "patek kart"  w nagłówku.
- Nowa funkcja: dodano wsparcie dla Accordion Bootstrap. Spowoduje to użycie skryptu Accordion Bootstrap zamiast Accordion jQuery w wyniku czego zmniejszy się ilość wygenerowanego kodu ponieważ nie będzie to już zależne od frameworka jQuery UI.
- Nowa funkcja: Dodano tryb 'floating' do akordeonu. Obiekty wewnątrz  są wtedy płynne czyli ich pozycja jest zmienna zamiast stałej. Jest to zalecane dla elastycznych układów z użyciem 'układu na siatce' (layout grids)
- Ulepszenie: Okno dialogowe jQuery może mieć różne rozmiary i inny układ w punktach przerwań.Free access
Wyjście
---Home------Download------Zakup------Poradniki Online------Szablony------Wsparcie------Forum------Rozszerzenia------Manual------Rózne---
Copyright © 2017